O společnosti goNET s.r.o.

Firma goNET vznikla v roce 1996 a již od svého vzniku se začala zabývat vývojem internetových aplikací pro firmy (firemní prezentace, virtuální obchodní domy). Od roku 1998 vlastníme doménu tvprogram.cz, pro kterou jsme začali jako první na internetu zpracovávat data televizního programu. V současné době se jedná o největší stránky s televizním programem v ČR. Na stránkách uživatel najde programy více než 690 televizních stanic a s podrobnými informacemi o pořadech, fotkami a filmovými trailery. Zpracovaná data dále poskytujeme pro EPG formou XML exportu mobilním a kabelovým společnostem. Pro noviny a časopisy připravujeme televizní program na klíč napřiklad ve formě PDF.

V roce 1999 jsme získali server sms.cz, který ze začátku sloužil k zasílání krátkých textových zpráv pro soukromé i firemní účely do všech sítí mobilních operátorů a v současné době je sms.cz jedním z nejnavštěvovanějších plnohodnotných portálů v České republice s množstvím služeb převážně pro mladé moderní lidi.

Od roku 2001 provozujeme největší českou kulturní databázi 365dni.cz s programy všech divadel, kin, klubů, výstav, hradů, koncertů a dalších kulturních aktivit v ČR. Na webu mohou uživatelé nalézt nejvíce filmových fotek a fotek herců, videoukázek s českými titulky, zpracovaných seriálů až po popisy jednotlivých dílů, podrobných informací o kulturních akcích.

2003 Studentka.cz web obsahující tisíce studijních prací (seminárky, referáty, diplomové práce...). Studenti mají možnost zřídit si třídní web, kde si mohou přehledně ukládat veškeré materiály třízené dle předmětů a ročníků. Na stránkách NejHry.cz každodenně vybíráme zajímavé hry, které rozptýlí nudu v práci nebo doma.

V roce 2010 jsme začali provozovat web UkažSlevy.cz, který sdružuje slevy několika set slevových serverů. Nabídky jsou každodenně manuálně kategorizovány (určení lokality a typu slevy), aby se uživatelům co nejpřesněji zobrazovaly jen ty, které ho zajímají.

V roce 2014 jsme zprovoznili web Dobrodruh.cz, který se zaměřuje na cestovatelské rady pro dobrodruhy.

Poslední 4 roky se zabýváme vývojem služby Lepší.TV. Jedná se o IPTV s nejmenší náročností na data oproti konkurenčním produktům (jen 3 Mb/s za kvalitní HD signál). Uvedený produkt jsme uvedli na trh v prosinci 2016. A v čem je naše Lepší.TV lepší? Služba nabízí zpětné zhlédnutí všech námi nabízených TV kanálů je až 30 dní, nejobsáhlejší základní nabídku (119 TV programů) včetně prémiových stanic, videotéku (1000 filmů v ceně), sledování Lepší.TV odkudkoliv (notebook, PC, tablet, telefon) - bez extra příplatků, neomezené nahrávání v ceně. Zkrátka nejširší nabídka za nejnižší cenu na současném trhu.

Perfektně jsme si osvojili nejmodernější technologie a kompletní postup tvoření a správu internetové televize a jako další krok jsme se rozhodli, že tyto znalosti poskytneme i zájemcům o vytvoření své vlastní IPTV značky. Gonet.TV nabízí kompletní vytvoření platformy a je schopna dodat také jen nezbytné části, které jsou nutné pro realizaci. Umíme zkrátka zajistit vše od příjmu signálu až po správu klientů.

Na chodu a neustálém zlepšování služeb se podílí cca 20 lidí. Díky kvalitě a aktuálnosti patří naše stránky do první ligy českých webů s měsíční návštěvností přes 1,4 milionů lidí. Používáme moderní technologie, ověřené postupy a sledujeme nové trendy. Máme vlastní budovu a specializovaný silný tým odborníků, kteří odvádějí profesionální práci. V rámci spolupráce dokážeme být zodpovědní a flexibilní. Zakládáme si na kvalitě a profesionalitě.

Copyright © 1998-2024 goNET s.r.o. - Všechna práva vyhrazena!
Česky | English